Často kladené dotazy (FAQ)

Otázky a odpovědi k našim webovým stránkám

Pokoušíme se kliknout na odkaz na Vašem webu, ale objevuje se nám chybové hlášení. Co děláme špatně?

Pokud se tak stane, může se jednat o překlep v odkazu. Objevíte-li takovou chybu, dejte nám prosím vědět, abychom ji opravili. Odkazovaná stránka – zvláště externí – může být také momentálně nedostupná.

Mohu informacím na Vašem webu věřit?

Na webu sdělované informace jsou ověřovány a sepsány podle nejlepšího vědomí a svědomí dle stavu vědomostí v době uveřejnění. Převzatá fakta je možné ověřit z použitých zdrojů. Odpovědnost za jejich správnost mají jejich autoři.

Můžeme si okopírovat něco z Vašich stránek?

Celý obsah včetně designu našich webových stránek podléhá autorskému právu, podle kterého je možná kopie pro vlastní potřebu. Pro veškeré další použití je nutné se obrátit na vlastníky autorských práv a práv uveřejnění. Ti jsou na těchto webových stránkách uváděni zpravidla ve spodní části příslušné stránky. Další informace k autorským právům najdete v identifikačních údajích tohoto webu.

Můžeme odkázat na Vaše stránky?

Na naše stránky můžete odkazovat i bez našeho svolení. Naší bezvýhradnou podmínkou je, aby nebyl odkaz uveřejněn na stránkách se závadným obsahem, v zavádějících souvislostech, ani neměl dehonestující charakter.
Uvítáme stručnou informaci o publikování odkazu.

Můžeme Vaši stránku uveřejnit v rámu (frame)?

Prosíme, abyste na tyto stránky odkazovali bez otevření do rámu na cizích stránkách,

sochorek.cz (němčina, nizozemština) – profesionální poskytovatel překladatelských služeb od roku 1995

Webové stránky