Platby za služby

Možnosti platby

Nabízíme Vám širokou škálu možností, jak zaplatit za poskytnuté služby:

Bankovní převod

Převeďte fakturovanou částku na náš účet. Číslo účtu je uvedeno na faktuře, konstantní symbol 0308, variabilní symbol = číslo faktury. Pro zákazníky z České republiky a Slovenska doporučený způsob platby.

PayPal

Akceptujeme platby přes bezpečný platební systém PayPal, který existuje od roku 1998. Založte si bezplatně virtuální účet, který si nabijete bankovním převodem na skutečný tuzemský bankovní účet PayPalu nebo ze své platební karty. Z načteného zůstatku nám pak převedete v systému PayPal fakturovanou částku přes internet na náš účet – ten je identifikován jako e-mailová adresa (Kontakt & poptávka/Kontakt/E-mailové adresy/Platby přes PayPal).

Systém je licencován britským úřadem pro dozor finančního a kapitálového trhu a využívá jej přes 230 miliónů zákazníků na celém světě.

Bližší informace na PayPal.

Skrill

Akceptujeme platby přes bezpečný platební systém Skrill (Moneybookers), který existuje od roku 2002. Založte si bezplatně virtuální účet, který si nabijete bankovním převodem na skutečný tuzemský bankovní účet Skrillu nebo ze své platební karty. Z načteného zůstatku nám pak převedete v systému Skrill fakturovanou částku přes internet na náš účet – ten je identifikován jako e-mailová adresa (Kontakt & poptávka/Kontakt/E-mailové adresy/Platby přes Skrill).

Systém je licencován britským úřadem pro dozor finančního a kapitálového trhu a využívá jej 25 milión zákazníků na celém světě.

Bližší informace na Skrill.

Platební karta

Fakturu můžete prostřednictvím Skrillu nebo PayPalu po příslušné verifikaci zaplatit i pomocí své karty Visa nebo MasterCard.

Hotovost

Za zakázku nám samozřejmě můžete zaplatit i v hotovosti: přímo nebo poštovní poukázkou na naši poštovní adresu, příp. vložením hotovosti na náš bankovní účet, uvedený na faktuře.

sochorek.cz (němčina, nizozemština) – profesionální poskytovatel překladatelských služeb od roku 1995

Platby
Příbuzné odkazy Externí odkazy*