Infoservis ze světa mezi dvěma jazyky pro naše zákazníky

sochorek.cz 2.0 - nová verze webu

pátek, 23. 5. 2008| Radim Sochorek| Trvalý odkaz | Kategorie: sochorek.cz
Radim Sochorek
Existují dny v kalendáři, které jsou naplněny každodenní všedností, a na které nemá příliš smyslu později vzpomínat. Tento den, 23. května 2008, budiž jiný.

Dnes spouštíme naše webové stránky, které jsou online již 9 let, ve zcela novém designu, zcela ve smyslu našeho nového jednotného vzhledu. Ovládání je uspořádáno přehledněji, takže se uživatel rychleji dostane k cíli. Pod příbuznými odkazy nalezne rozšiřující informace k tématu na stránkách, které by mu jinak mohly zůstat skryty.

Staré webové stránky v prosinci 1999
První generace webových stránek v prosinci 1999

Pravidelní návštěvníci mimoto postřehnou, že stránky byly dále rozšířeny – poukazujeme na trojjazyčný přehled Názvů a kódů jazyků, aktualizován byl také slovník zkratek ABKLEX, který obsahuje úctyhodných 12.800 hesel.

Změny se netýkají jen vnější podoby a obsahu. Pod kapotou vznikl během několika měsíců vývoje, úprav a ladění kompletně nový kód, který se opírá o nejnovější webové standardy a umožňuje snadnější údržbu stránek.

O přípravě nové webové prezentace, která se zdála být zpočátku jednoduchou záležitostí, nakonec byla ale doprovázena řadou překážek, by mohlo toho být řečeno ještě hodně, namísto toho Vás ale zveme, abyste si nové stránky prohlédli. Doufáme, že se Vám budou líbit!

Je možné, že se na stránkách budou v první fázi ještě projevovat různé dětské nemoci, na jejichž odstraňování budeme průběžně pracovat, i proto rádi očekáváme Vaši zpětnou vazbu.

Historie webové prezentace

05.09.1999 – uveřejnění prvních stránek
19.10.1999 – spuštění domény sochorek.cz
23.05.2008 – nová verze webových stránek


Všechna práva vyhrazena. Copyright © Radim Sochorek, 1999–2020

Archiv Informačního servisu ze světa mezi dvěma jazyky, který od r. 2005 vydával v české a německé mutaci pro své zákazníky profesionální tlumočník a překladatel Mgr. Radim Sochorek (sochorek.cz).

Počet článků v české verzi: 912